Projekty graficzne

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanych projektów graficznych, które wyróżniają się na tle konkurencji dzięki unikalnemu podejściu do każdego klienta. Nasz zespół składa się z doświadczonych grafików, którzy dbają o każdy szczegół, aby dostarczyć rozwiązania spełniające najwyższe standardy estetyczne i funkcjonalne. Każdy projekt rozpoczynamy od gruntownej analizy potrzeb klienta oraz jego docelowej grupy odbiorców, co pozwala nam na zaprojektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz atrakcyjnych wizualnie stron, które przyciągają i angażują odwiedzających.

Dzięki naszemu doświadczeniu w branży e-commerce, jesteśmy w stanie tworzyć projekty graficzne, które nie tylko wyglądają świetnie, ale także przyczyniają się do zwiększenia konwersji i sprzedaży. Stosujemy najnowsze technologie oraz trendy w projektowaniu, aby zapewnić, że nasze realizacje są nie tylko estetycznie atrakcyjne, ale także funkcjonalne i łatwe w nawigacji. Zawsze staramy się przewyższać oczekiwania naszych klientów, dostarczając innowacyjne rozwiązania, które pomagają im osiągnąć sukces w dynamicznie zmieniającym się świecie e-commerce.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.

Unikalność marki

Dedykowane projekty graficzne pomagają wyróżnić Twoją markę na tle konkurencji, tworząc unikalny i zapadający w pamięć wizerunek.

Dostosowanie do potrzeb klienta

Każdy projekt jest tworzony z myślą o specyficznych wymaganiach i oczekiwaniach klienta, co zapewnia pełne dopasowanie do jego potrzeb.

Lepsza komunikacja wizualna

Dedykowane grafiki skuteczniej przekazują kluczowe komunikaty marketingowe, co zwiększa zrozumienie i zaangażowanie odbiorców.

Zwiększenie konwersji

Spersonalizowane projekty mogą znacząco poprawić wskaźniki konwersji, ponieważ są zoptymalizowane pod kątem użytkownika i jego doświadczeń.

Budowanie zaufania

Profesjonalnie zaprojektowane grafiki wzbudzają większe zaufanie wśród użytkowników, co może prowadzić do lojalności klientów.

Wysoka jakość estetyczna

Dedykowane projekty są zazwyczaj bardziej estetyczne i przemyślane niż standardowe rozwiązania, co wpływa pozytywnie na postrzeganie marki.

Optymalizacja UX/UI

Indywidualnie zaprojektowane interfejsy są bardziej intuicyjne i łatwe w nawigacji, co poprawia doświadczenia użytkowników na stronie.

Spójność wizualna

Dedykowane projekty graficzne zapewniają spójność wizualną w całej komunikacji marki, co pomaga w budowaniu silnej tożsamości wizualnej.

Lepsza responsywność

Projekty tworzone na zamówienie są lepiej dostosowane do różnych urządzeń i rozdzielczości ekranów, co poprawia dostępność strony.

Współpraca z nami

Krok po kroku

Pierwszym i bardzo istotnym punktem jest wspólna rozmowa o sklepie internetowym. Chcemy poznać Twoją firmę, jej ofertę produktową oraz całą branżę, w której funkcjonuje. A wszystko po to, by efekt finalny przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy:
Chcesz przenieść sklep do innej platformy,
Chcesz stworzyć całkowicie nowy sklep internetowy,
Twój e-sklep działa, ale chcesz udoskonalić jego funkcjonowanie lub koncepcję graficzną,

BigCom to doskonały wybór! Razem stworzymy coś niesamowitego!

Bazując na wiedzy, pozyskanej na spotkaniu, a także znając specyfikę branży w której działa Twoja firma, nasz grafik przygotuje projekt graficzny strony głównej e-sklepu, a także projekty podstron w wersji desktopowej i mobilnej.

Każdy projekt jest oryginalny, kreatywny i szyty na miarę, ale jeśli jednak będziesz miał jakieś uwagi – z przyjemnością się do nich odniesiemy i wniesiemy do projektu.

Twój sklep internetowy będzie spełniał najwyższe standardy estetyki.

Co więcej, do kolejnego etapu przechodzimy dopiero wtedy, gdy w 100% nasz projekt graficzny, będzie dla Ciebie i Twojej firmy satysfakcjonujący.

Na tym etapie do pracy wkraczają nasi programiści. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone technologie. Sklepy internetowe działają na popularnych silnikach, takich jak Presta Shop, czy Woo Commerce, które nie mają przed nami tajemnic.

Twój sklep będzie działał szybko, stabilnie i bezpiecznie. A do tego będzie w pełni responsywny, dlatego kupujący będą mogli robić zakupy nie tylko na komputerze, ale także na tablecie, czy smartfonie.

Integracja z szybkimi płatnościami, a także firmami kurierskimi, z pewnością ułatwi proces zakupowy przyszłym użytkownikom Twojego sklepu internetowego!

W BigCom stawiamy na długofalowe partnerstwo. Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie wdrażania sklepu internetowego.

Dodatkowo, możesz liczyć na obsługę powdrożeniową, a także na kompleksowe szkolenie, które pozwoli Tobie w pełni poznać panel administracyjny sklepu internetowego – by jego obsługa była dla Ciebie w pełni jasna i zrozumiała.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.