Blog

Czym jest digital marketing?

Digital marketing to zestaw strategii i taktyk marketingowych, które wykorzystują internet,
media społecznościowe i inne cyfrowe platformy do promocji produktów, usług lub marki.
Obejmuje on wiele obszarów, takich jak marketing treści, marketing społecznościowy,
reklama online, e-mail marketing, SEO (Search Engine Optimization) i wiele innych. Celem
digital marketingu jest dotarcie do potencjalnych klientów w sposób skuteczny, zbudowanie
świadomości marki, zwiększenie sprzedaży i budowanie trwałych relacji z klientami.

Pamiętaj o promocjach!

Promocje odgrywają kluczową rolę w strategiach marketingowych firm na całym świecie. Mają one potencjał znaczącego zwiększenia sprzedaży i przyciągnięcia uwagi klientów. W tym obszernym artykule przyjrzymy się wpływowi promocji na wyniki sprzedaży, analizując różne rodzaje promocji, strategie ich wykorzystania i kluczowe czynniki skuteczności.

Jaką platformę e-commerce wybrać?

Przy wyborze platformy e-commerce dla Twojego sklepu internetowego, jednym z kluczowych czynników jest model cenowy. PrestaShop, popularna platforma e-commerce, oferuje darmowe rozwiązanie, podczas gdy inne platformy, takie jak Shopify czy BigCommerce, działają na bazie modelu subskrypcyjnego. W tym artykule przyjrzymy się porównaniu darmowego rozwiązania PrestaShop z innymi platformami subskrypcyjnymi, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.

Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie dla Twojej firmy?

Wybór odpowiedniego oprogramowania dla Twojej firmy internetowej jest kluczowy dla sukcesu. Dwie popularne platformy, które często rozważane są przez przedsiębiorców to PrestaShop i WordPress. Obie te platformy są szeroko stosowane w branży e-commerce i oferują różne funkcje. W tym artykule przyjrzymy się bliżej obu rozwiązaniom, aby pomóc Ci podjąć świadomą decyzję.