Integracja z Amazon

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Specjalizujemy się w tworzeniu różnorodnych projektów online, zapewniając naszym klientom kompleksową obsługę od pomysłu po wdrożenie. Bez względu na to, czy potrzebujesz sklepu internetowego, responsywnej strony internetowej czy innowacyjnej aplikacji mobilnej, jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Dodatkowo, oferujemy także wsparcie w integracji z Amazon, umożliwiając Ci poszerzenie zasięgu sprzedaży i osiągnięcie sukcesu na międzynarodowym rynku. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu tworzymy rozwiązania, które nie tylko przyciągają uwagę, ale również przynoszą realne rezultaty dla Twojego biznesu. Odkryj, jak możemy pomóc Ci osiągnąć sukces online!

Jesteśmy gotowi zrealizować Twoje cele biznesowe poprzez profesjonalne podejście i dogłębną analizę potrzeb Twojej marki. Nasz zespół doświadczonych specjalistów skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale także generują wyniki. Dzięki naszym umiejętnościom i zaangażowaniu możesz być pewien, że Twoja platforma online będzie działała sprawnie i przyciągała uwagę swojej docelowej grupy klientów. Pozwól nam zająć się Twoim projektem i razem osiągniemy sukces w świecie internetowej działalności!

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.

Globalny zasięg sprzedaży

Integracja z Amazon umożliwia dotarcie do milionów klientów na całym świecie, otwierając nowe rynki i zwiększając sprzedaż.

Automatyzacja procesów

Dzięki integracji możliwa jest automatyzacja wielu zadań, takich jak aktualizacja stanów magazynowych i przetwarzanie zamówień, co oszczędza czas i minimalizuje ryzyko błędów.

Zaawansowane narzędzia analityczne

Amazon oferuje narzędzia analityczne, które pomagają w monitorowaniu wyników sprzedaży i dostosowywaniu strategii marketingowych.

Usługa Fulfillment by Amazon (FBA)

Korzystanie z FBA eliminuje konieczność magazynowania i wysyłki produktów, zapewniając niezawodną obsługę logistyczną.

Opinie i recenzje klientów

Integracja umożliwia korzystanie z bogatej bazy opinii i recenzji klientów na Amazon, co buduje zaufanie i wiarygodność marki.

Zaawansowane narzędzia marketingowe

Dostęp do narzędzi marketingowych, takich jak Amazon Advertising, pozwala na skuteczne promowanie produktów i dotarcie do odpowiedniej grupy docelowej.

Dostęp do różnych rynków międzynarodowych

Integracja otwiera możliwość sprzedaży na różnych rynkach międzynarodowych bez konieczności zakładania oddziałów w innych krajach.

Synchronizacja danych w czasie rzeczywistym

Integracja umożliwia synchronizację danych w czasie rzeczywistym, co minimalizuje ryzyko nieaktualnych informacji o produktach.

Zwiększone zaufanie klientów

Dzięki integracji z renomowaną platformą jak Amazon, klientom łatwiej zaufać oferowanym produktom i marki jako całości.

Współpraca z nami

Krok po kroku

Pierwszym i bardzo istotnym punktem jest wspólna rozmowa o sklepie internetowym. Chcemy poznać Twoją firmę, jej ofertę produktową oraz całą branżę, w której funkcjonuje. A wszystko po to, by efekt finalny przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy:
Chcesz przenieść sklep do innej platformy,
Chcesz stworzyć całkowicie nowy sklep internetowy,
Twój e-sklep działa, ale chcesz udoskonalić jego funkcjonowanie lub koncepcję graficzną,

BigCom to doskonały wybór! Razem stworzymy coś niesamowitego!

Bazując na wiedzy, pozyskanej na spotkaniu, a także znając specyfikę branży w której działa Twoja firma, nasz grafik przygotuje projekt graficzny strony głównej e-sklepu, a także projekty podstron w wersji desktopowej i mobilnej.

Każdy projekt jest oryginalny, kreatywny i szyty na miarę, ale jeśli jednak będziesz miał jakieś uwagi – z przyjemnością się do nich odniesiemy i wniesiemy do projektu.

Twój sklep internetowy będzie spełniał najwyższe standardy estetyki.

Co więcej, do kolejnego etapu przechodzimy dopiero wtedy, gdy w 100% nasz projekt graficzny, będzie dla Ciebie i Twojej firmy satysfakcjonujący.

Na tym etapie do pracy wkraczają nasi programiści. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone technologie. Sklepy internetowe działają na popularnych silnikach, takich jak Presta Shop, czy Woo Commerce, które nie mają przed nami tajemnic.

Twój sklep będzie działał szybko, stabilnie i bezpiecznie. A do tego będzie w pełni responsywny, dlatego kupujący będą mogli robić zakupy nie tylko na komputerze, ale także na tablecie, czy smartfonie.

Integracja z szybkimi płatnościami, a także firmami kurierskimi, z pewnością ułatwi proces zakupowy przyszłym użytkownikom Twojego sklepu internetowego!

W BigCom stawiamy na długofalowe partnerstwo. Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie wdrażania sklepu internetowego.

Dodatkowo, możesz liczyć na obsługę powdrożeniową, a także na kompleksowe szkolenie, które pozwoli Tobie w pełni poznać panel administracyjny sklepu internetowego – by jego obsługa była dla Ciebie w pełni jasna i zrozumiała.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.