Integracja z Subiektem

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Specjalizujemy się w tworzeniu płynną synchronizację danych między sklepem internetowym a systemem do zarządzania sprzedażą i magazynem. Dzięki temu rozwiązaniu, zarządzanie produktami, zamówieniami i stanami magazynowymi staje się proste i efektywne. Aktualizacje stanów magazynowych, cen oraz innych istotnych informacji odbywają się w czasie rzeczywistym, co minimalizuje ryzyko błędów i pozwala na bieżąco kontrolować dostępność produktów. Nasze integracje z Subiektem zapewniają pełną automatyzację procesów biznesowych, co przekłada się na oszczędność czasu i zwiększenie efektywności operacyjnej.

Specjalizujemy się w tworzeniu:

Sklepów internetowych – Projektujemy i wdrażamy nowoczesne sklepy internetowe, które są intuicyjne w obsłudze i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Stawiamy na funkcjonalność, estetykę oraz wysoką wydajność, aby zapewnić doskonałe doświadczenie zakupowe.

Platform e-commerce – Tworzymy zaawansowane platformy e-commerce, które integrują się z różnorodnymi systemami zarządzania i płatności. Nasze rozwiązania są skalowalne, co pozwala na ich rozwój wraz z rosnącymi potrzebami Twojego biznesu.

Dedykowanych rozwiązań – Oferujemy dedykowane rozwiązania dostosowane do specyficznych wymagań branży i działalności klienta. Dzięki indywidualnemu podejściu, nasze produkty są w pełni zgodne z oczekiwaniami i celami biznesowymi.

Responsywnych stron internetowych – Projektujemy strony internetowe, które są w pełni responsywne i działają sprawnie na różnych urządzeniach, zapewniając doskonałą jakość i użyteczność niezależnie od ekranu.

Systemów zarządzania treścią (CMS) – Implementujemy i dostosowujemy systemy CMS, które umożliwiają łatwe zarządzanie treścią na stronie internetowej. Nasze rozwiązania są proste w obsłudze, co pozwala na szybkie aktualizowanie i modyfikowanie zawartości witryny.

Wszystkie nasze projekty realizowane są z myślą o najwyższych standardach jakości oraz z uwzględnieniem najnowszych trendów w branży e-commerce, aby zapewnić naszym klientom konkurencyjność na rynku.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.

Automatyczna synchronizacja danych

Integracja pozwala na automatyczną synchronizację stanów magazynowych między sklepem internetowym a Subiektem. Dzięki temu zawsze masz aktualne informacje o dostępności produktów.

Redukcja błędów

Automatyzacja procesów zmniejsza ryzyko błędów wynikających z ręcznego wprowadzania danych. To zapewnia większą dokładność i oszczędza czas.

Aktualizacja cen w czasie rzeczywistym

Ceny produktów mogą być natychmiastowo aktualizowane w sklepie internetowym zgodnie z danymi z Subiekta. Klienci zawsze widzą aktualne i poprawne ceny.

Śledzenie zamówień

Integracja umożliwia łatwe śledzenie zamówień od momentu ich złożenia do realizacji. Klienci mogą być na bieżąco informowani o statusie swoich zamówień.

Zarządzanie relacjami z klientami

Dane klientów są automatycznie aktualizowane w systemie Subiekt, co ułatwia zarządzanie relacjami z nimi. To pozwala na lepsze dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Zarządzanie promocjami i rabatami

Możliwość zarządzania promocjami i rabatami bezpośrednio z poziomu Subiekta. Promocje wprowadzone w systemie są automatycznie widoczne w sklepie internetowym.

Optymalizacja procesów magazynowych

Subiekt pozwala na efektywne zarządzanie magazynem, a integracja z e-sklepem usprawnia procesy logistyczne. To prowadzi do szybszej realizacji zamówień i zmniejsza ryzyko braków towarowych.

Raportowanie i analiza

Dzięki integracji z Subiektem masz dostęp do zaawansowanych narzędzi raportowania i analizy sprzedaży. Możesz łatwo monitorować wyniki i podejmować lepsze decyzje biznesowe.

Skalowalność i elastyczność

Integracja z Subiektem jest skalowalna i może rosnąć wraz z Twoim biznesem. Możesz łatwo dostosować system do zmieniających się potrzeb rynku i firmy.

Współpraca z nami

Krok po kroku

Pierwszym i bardzo istotnym punktem jest wspólna rozmowa o sklepie internetowym. Chcemy poznać Twoją firmę, jej ofertę produktową oraz całą branżę, w której funkcjonuje. A wszystko po to, by efekt finalny przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy:
Chcesz przenieść sklep do innej platformy,
Chcesz stworzyć całkowicie nowy sklep internetowy,
Twój e-sklep działa, ale chcesz udoskonalić jego funkcjonowanie lub koncepcję graficzną,

BigCom to doskonały wybór! Razem stworzymy coś niesamowitego!

Bazując na wiedzy, pozyskanej na spotkaniu, a także znając specyfikę branży w której działa Twoja firma, nasz grafik przygotuje projekt graficzny strony głównej e-sklepu, a także projekty podstron w wersji desktopowej i mobilnej.

Każdy projekt jest oryginalny, kreatywny i szyty na miarę, ale jeśli jednak będziesz miał jakieś uwagi – z przyjemnością się do nich odniesiemy i wniesiemy do projektu.

Twój sklep internetowy będzie spełniał najwyższe standardy estetyki.

Co więcej, do kolejnego etapu przechodzimy dopiero wtedy, gdy w 100% nasz projekt graficzny, będzie dla Ciebie i Twojej firmy satysfakcjonujący.

Na tym etapie do pracy wkraczają nasi programiści. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone technologie. Sklepy internetowe działają na popularnych silnikach, takich jak Presta Shop, czy Woo Commerce, które nie mają przed nami tajemnic.

Twój sklep będzie działał szybko, stabilnie i bezpiecznie. A do tego będzie w pełni responsywny, dlatego kupujący będą mogli robić zakupy nie tylko na komputerze, ale także na tablecie, czy smartfonie.

Integracja z szybkimi płatnościami, a także firmami kurierskimi, z pewnością ułatwi proces zakupowy przyszłym użytkownikom Twojego sklepu internetowego!

W BigCom stawiamy na długofalowe partnerstwo. Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie wdrażania sklepu internetowego.

Dodatkowo, możesz liczyć na obsługę powdrożeniową, a także na kompleksowe szkolenie, które pozwoli Tobie w pełni poznać panel administracyjny sklepu internetowego – by jego obsługa była dla Ciebie w pełni jasna i zrozumiała.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.