Integracja z Comarch

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić

Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań e-commerce  które są w pełni zintegrowane z systemami Comarch.

Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają nam na skuteczne wdrażanie rozwiązań, które optymalizują procesy biznesowe, zwiększają efektywność i poprawiają satysfakcję klientów. Dzięki naszym usługom integracyjnym, Twoja firma może czerpać korzyści z płynnej wymiany danych i sprawniejszego zarządzania zasobami.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.

Automatyzacja procesów biznesowych

Integracja z Comarch automatyzuje kluczowe procesy, co znacząco redukuje ręczną pracę. Dzięki temu możesz skupić się na rozwoju biznesu, a nie na zarządzaniu operacjami.

Zwiększona efektywność operacyjna

Automatyzacja i integracja systemów redukuje błędy wynikające z ręcznego wprowadzania danych. Zwiększa to dokładność i efektywność Twoich operacji biznesowych.

Lepsze zarządzanie zapasami

Integracja umożliwia bieżące monitorowanie stanów magazynowych, co ułatwia zarządzanie zapasami. Zapobiega to zarówno nadmiarowi, jak i brakowi produktów w magazynie.

Szybki dostęp do danych finansowych

Integracja zapewnia natychmiastowy dostęp do aktualnych danych finansowych. Umożliwia to szybkie podejmowanie decyzji na podstawie rzetelnych informacji.

Skalowalność rozwiązań

Rozwiązania Comarch są skalowalne, co pozwala na dostosowanie systemu do rosnących potrzeb Twojego biznesu. Bez względu na to, jak szybko się rozwijasz, systemy Comarch mogą się rozwijać razem z Tobą.

Poprawa obsługi klienta

Integracja z Comarch pozwala na szybki dostęp do informacji o zamówieniach i klientach, co znacząco poprawia obsługę klienta. Zadowoleni klienci są bardziej skłonni do ponownych zakupów.

Wsparcie dla e-commerce

Integracja wspiera różne platformy e-commerce, co umożliwia sprzedaż produktów przez różne kanały. To zwiększa Twoje zasięgi i potencjalne przychody.

Optymalizacja procesów logistycznych

Integracja z systemami Comarch usprawnia procesy logistyczne, takie jak wysyłka i zarządzanie zwrotami. Poprawia to efektywność i satysfakcję klienta.

Łatwość wdrożenia i użytkowania

Systemy Comarch są łatwe w implementacji i użytkowaniu, co minimalizuje czas potrzebny na wdrożenie. Dzięki temu szybciej możesz zacząć korzystać z pełnych możliwości systemu.

Współpraca z nami

Krok po kroku

Pierwszym i bardzo istotnym punktem jest wspólna rozmowa o sklepie internetowym. Chcemy poznać Twoją firmę, jej ofertę produktową oraz całą branżę, w której funkcjonuje. A wszystko po to, by efekt finalny przeszedł Twoje najśmielsze oczekiwania!

Niezależnie od tego, czy:
Chcesz przenieść sklep do innej platformy,
Chcesz stworzyć całkowicie nowy sklep internetowy,
Twój e-sklep działa, ale chcesz udoskonalić jego funkcjonowanie lub koncepcję graficzną,

BigCom to doskonały wybór! Razem stworzymy coś niesamowitego!

Bazując na wiedzy, pozyskanej na spotkaniu, a także znając specyfikę branży w której działa Twoja firma, nasz grafik przygotuje projekt graficzny strony głównej e-sklepu, a także projekty podstron w wersji desktopowej i mobilnej.

Każdy projekt jest oryginalny, kreatywny i szyty na miarę, ale jeśli jednak będziesz miał jakieś uwagi – z przyjemnością się do nich odniesiemy i wniesiemy do projektu.

Twój sklep internetowy będzie spełniał najwyższe standardy estetyki.

Co więcej, do kolejnego etapu przechodzimy dopiero wtedy, gdy w 100% nasz projekt graficzny, będzie dla Ciebie i Twojej firmy satysfakcjonujący.

Na tym etapie do pracy wkraczają nasi programiści. Stawiamy wyłącznie na sprawdzone technologie. Sklepy internetowe działają na popularnych silnikach, takich jak Presta Shop, czy Woo Commerce, które nie mają przed nami tajemnic.

Twój sklep będzie działał szybko, stabilnie i bezpiecznie. A do tego będzie w pełni responsywny, dlatego kupujący będą mogli robić zakupy nie tylko na komputerze, ale także na tablecie, czy smartfonie.

Integracja z szybkimi płatnościami, a także firmami kurierskimi, z pewnością ułatwi proces zakupowy przyszłym użytkownikom Twojego sklepu internetowego!

W BigCom stawiamy na długofalowe partnerstwo. Zespół naszych specjalistów jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie wdrażania sklepu internetowego.

Dodatkowo, możesz liczyć na obsługę powdrożeniową, a także na kompleksowe szkolenie, które pozwoli Tobie w pełni poznać panel administracyjny sklepu internetowego – by jego obsługa była dla Ciebie w pełni jasna i zrozumiała.

Zamów bezpłatną wycenę!

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie porozmawiamy
i przygotujemy wycenę – całkowicie bezpłatnie.